~Delilik.~

Yeni Nesil IRC ve mIRC Paylaşım Platformu

IRC Dünyasına Yenilik ve Eşsiz Bir Hizmet Amacıyla kurulmuş Bir Platformdur. Bütün Sunucu ve IRC Dünyasına Eşit Mesafede Olmak Temel İlkemizdir

FeRiDe

𝑰𝒏𝒔𝒊𝒈𝒏𝒊𝒇𝒊𝒄𝒂𝒏𝒕
Süpervisor
2 Eyl 2023
662
151
108
Azerbaycan
~Delilik~

Delilik Çok Muazzam Bir Şey Değilmi Sizce de ? Deli olmak Lazım Bazı Şeyleri Anlamak İçin Bu Dünyada. Delilik Lazım Mutlu olmak için, Yada Mutlu Gözükmek İçin. Delilik Lazım Her Şeye Göz Yummak için. Görmezden Gelmek Görsen Bile Görmemiş Gibi Davranmak için. Anlayacağınız Bu Dünyada Yaşamak için Deli olmak Lazım. Her insanın içinde vardır bir delilik derler hep, bu deliliği bazıları içine gömer hiç yaşamazlar bazıları, bazıları ise deliliği tüm doruklarına kadar yaşar.

Deliler Cesur olur, aklınıza gelen, gelmeyen her deliliği yapa bilirler. Adı Üstünde Deli işte Beklenmeyecek her şey Beklenmeli. Deliliğin Çoklu Dereceleri de var tabi ki, Azı var Çoğu var Daha da Çoğu Var, Varda var Anlayıcağınız. Deliler Sadece Deli Gibi Davrananlar Değildir ama, Deli olmayan Delilerde vardır mesela, Siz onları Akıllı Gibi Görseniz bile içleri Delilik Kaynayan Deliler, Ne kadar baksanız bile onlar istemediği sürece o deliliği siz asla göremezsiniz.

Delilik Öyle bir şey ki Bunu Her insan ölmeden önce yaşar ve öyle yumar hayata gözlerini. İnce Detaylarda Saklı olur bazen delilik görmek için karşınızdaki insanla aynı Deliliğe Sahip olmanız gerekir bazen, Hani bir Arkadaşınız Şaka yapar sadece ikiniz gülersiniz yaa, bu da öyle bir şey işte. İki insanın anlaya bileceği yada yanlız yaşaya bileceğiniz bir Delilik Sadece. Eğer Hayatınızda Beraberce Delirdiğiniz biri varsa Dünyanın En Şanslı insanısınızdır net.

Yaşamayan bilemez tabi ki ama, Yaşayanlar çok iyi anlar Deliliği Tek başına yaşarsan Kararırsın. Ama iki ve ya daha çok delilik yaşaya bileceğiniz insan varsa hayatınızda işte o zaman hayat size güzel olur. Benim Hayatımda O Kadar çok deli var kiii, Bu bir Şans mı Ceza mı Çözemiyorum Ama Bildiğim Tek Şey var oda Beni Mutlu Ettikleri (:

Delilersiz bir dünya düşünemiyorum bile, Ben bile deli olmasam Yaşayamazdım her hâlde. Bu Hayatın ince detayınlarını çözmek için Deli olmak lazım, Kısaca Yaşadığınız Hayattan Zevk almak istiyorsanız Deli oLun. Deli olun ki Yaşayın Bu Hayatı Son Damlasına Kadar.
 
Son düzenleme:

Brittle

İçerik Üreticisi
6 Eki 2023
6
8
3
@FeRiDe m:) Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğimize deli olalım dünya bizim kahrımızı çeksin..

Kalemine sağlık canım
 

Yeni Nesil IRC ve mIRC Paylaşım Platformu

IRC Dünyasına Yenilik ve Eşsiz Bir Hizmet Amacıyla kurulmuş Bir Platformdur. Bütün Sunucu ve IRC Dünyasına Eşit Mesafede Olmak Temel İlkemizdir
Üst Alt